IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Snimka Posoka Boec
Варна
Енерго
08:20 | 26 ноември 2021
Обновен: 01:27 | 5 декември 2021

Без ток във Варна на 26 ноември 2021

Вижте къде ще има прекъсвания на електрозахранването днес

По материала работи: Слав Велев
Без ток във Варна на 26 ноември 2021

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 26 ноември, ще са следните места във Варна и областта:

- от 08:30 ч. до 16:30 ч. - гр. Варна, част от м-ст Евксиноград, м-ст Малко Ю, м-ст Траката, м-ст Фатрико дере, м-ст Студен извор (абонатите, електрозахранени от ТП 964).

- от 08:30 ч. до 16:30 ч. - гр. Варна, м-ст Малко Ю, м-ст Евксиноград, м-ст Фатрико дере, м-ст Дъбравата (абонатите, електрозахранени от МТП 963)..

- от 08:30 ч. до 16:30 ч. - гр. Варна, част от м-ст Ален Мак и част от КК Чайка.

- от 08:30 ч. до 17:00 ч. - гр. Варна - част от кв. Бриз, м-ст Акчелар, Почивка (абонатите, електрозахранени от ТП 1830).

- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - гр. Варна - м-ст Боровец, м-ст Джанавара, кв. Аспарухово - ул. Ропотамо, ул. Маркови кули, Чонгора, ул. Борис Киряков, ул. Света гора, Помпена станция на ВиК, Военно формирование 26800, ГД ЖАНДАРМЕРИЯ. Прекъсването ще бъде само в делничните дни за посочения период.

- от 09:00 ч. до 10:30 ч. - гр. Варна, кв. Васил Левски - ул. Роза бл. 36 вх. А, Б, м-ст Кокарджа /Разсадник № 114, 115, 3161, ул. Роза № 34 Детска градина, фирмите: ДЗЗД ДН АВТОСЕРВИЗИ, СММ 99 ЕООД, РЕДИАНС ООД, МЕГАТРЕЙД 2015 ЕООД, СОФТ ЕСТЕТИК ЕООД.

- от 09:00 ч. до 10:30 ч. - гр. Варна - ул. Странджа № 4, 14, 16, 18, 20, 22, бул. Сливница № 118, 120, ул. Янкул Войвода № 8, фирмите: ЦБА АД, ЛД СЕРВИЗ ЕООД, АРДЕС ИТ ЕООД, АИХСМП Д-Р ПАВЛИНА КОНУКЧИЕВА.

- от 13:30 ч. до 15:00 ч. - гр. Варна - ул. Трепетлика № 9, 11, ул. Цанко Дюстабанов № 4, 6, 8, 10, ул. Секвоя № 10, 12, 14, ул. Калина № 5, 11, 13, 14, фирмите: БАЙ БИСЕР – бул. Сливница № 252, КЕЙ ЕН 2018 ЕООД, СИТИ-90 ЕООД, ЕТ ФИЛЕВ, ДУЕЛ ЕООД, РЕВОЛТ 3.

- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - гр. Варна, м-ст Ракитника - абонатите, електрозахранени от ТП 1514.

- от 08:30 ч. до 17:00 ч. - гр. Аксаково - ул. Албена, ул. Александър Павлович, ул. Батова, ул. Боряна, ул. Велико Димитров, ул. Владислав Варненчик, ул. Грозден, ул. Детелин Минчева, ул. Добруджа, ул. Кусолкин, ул. Мико Палаузов, ул. Михаил Иванов, ул. Орлово гнездо, ул. Петрича, ул. Тракия и ул. Тревен, м-ст Аксаковска панорама, м-ст Вълчан чешма, м-ст Михлюза, м-ст Над асфалта, м-ст Терасите.

- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - гр. Девня - ул. Капитан Петко бл. 17, бл. 19, бл. 21, бл. 23, бл. 25, ул. Просвета, ул. Ангел Кънчев, ул. Любен Каравелов, ул. Здравец, ул. Просвета бл. 1, бл. 2, бл. 3, бл. 4, ул. Кирил и Методий, ул. Кокиче, ул. Албена, ул. Тодор Каблешков, ул. Бузлуджа, ул. Панайот Волов, ул .Капитан Петко, ул. Здравец, бул. Съединение бл. 4, бл. 5, бл. 6, бл.8, бл.9, ул. Здравец и търговска част на ул. Просвета, маг азин CBA и бул.Съединение, бензиностанция ЛУКОЙЛ, ЕКОНТ Девня .

- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - гр. Суворово - ул. Хаджи Димитър, ул. Острата чешма, ул. Рила ул. Елена, ул. Котел, ул. Витоша, ул. Дунав, ул. Средна гора, ул. Преслав, ул. Райна Княгиня, ул. Бузлуджа, ул. Искър, ул. Янтра, ул. Столетов, ул. Велико Търново, както и промишлени абонати, електрозахранени от ТП 20, ТП 27, ТП 33 .

- от 08:30 ч. до 16:30 ч. - с. Шкорпиловци.

- от 09:00 ч. до 16:00 ч. - с. Невша – абонатите, електрозахранени от ТП 4 и ТП 5.

- от 09:00 ч. до 16:30 ч. - с. Климентово и част от с. Генерал Кантарджиево.

- от 09:00 ч. до 16:00 ч. - с. Млада Гвардия.

- от 09:00 ч. до 16:00 ч. - с. Метличина, с. Невша - абонатите, електрозахранени от ТП 4 и ТП 5.

- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Есеница, с. Изворник, с. Калоян, с. Кракра, с. Искър – абонатите, електрозахранени от ТП 4 ВиК, ТП 5 Хижа.

- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Доброплодно, с. Белоградец, с. Ягнило, с. Млада гвардия, с. Златина.

- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Добротич – абонатите, електрозахранени от ТП 5 /ПС4/.

- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Михалич, с. Искър.

- от 09:00 ч. до 10:00 ч. и от 15:00 ч. до 17:00 ч. - с. Близнаци, с. Приселци.

- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Петров дол, с. Нова щипка, с. Горен чифлик.

- от 09:30 ч. до 16:30 ч. - Вилна зона Осеново .

- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Манастир – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и ТП 3.

- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Добрина - абонатите, електрозахранени от ТП 2.

- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Яребична - абонатите, електрозахранени от ТП 2.

- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Средно село – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и МТП 2.

- от 08:30 ч. до 16:30 ч. - част от с. Генерал Кантарджиево..

- от 08:30 ч. до 16:30 ч. - с. Белоградец – абонатите, електрозахранени от ТП 5.

Коментари

Новини Варна