16:26 | 19 октомври 2019
Обновен: 03:35 | 17 април 2024

Черно море с очакван успех в Елитната група до 19 години

Денислав Ангелов реализира два гола, а Радослав Златев добави един за успеха на “моряците” на стадион “Корабостроител”

Черно море записа успех с 3:0 при домакинството си на Янтра Габрово в мач от 10-ия кръг на Елитната група до 19 години, игран под Аспаруховия мост. Това съобщиха от пресслужбата на клуба. Денислав Ангелов реализира два гола, а Радослав Златев добави един за успеха на “моряците” на стадион “Корабостроител”.

След силно начало на срещата “моряците” откриха резултата в 23-ата чрез Денислав Ангелов. Нападателят реализира след страхотен пас на Емре Тефък. До края на първата част варненци пропуснаха куп положения пред вратата на гостите.

В 50-ата минута отново Денислав Ангелов вкара за 2:0, а крайното 3:0 оформи Радослав Златев пет минути по-късно. Домакините създадоха доста положения, които пропуснаха, за да направят резултатът по-внушителен.

След успеха Черно море заема четвърто място, с равен брой точки с третия Лудогорец – по 20. ОФК Янтра 2019 е на 12-а позиция с 6 точки.

Съставът на Черно море: Димитър Иванов, Кристиан Парашкевов, Даниел Стоянов, Росен Стафанов, Мердин Адем, Павел Георгиев, Калин Георгиев (55-Паоло Пасков), Радослав Златев (60-Радостин Желев), Мартин Милушев (60-Златин Станков), Емре Тефък (55-Паоло Пасков), Денислав Ангелов.