12:04 | 25 април 2020
Обновен: 03:46 | 2 май 2024

Олимпийски шампион: С жена ми психясахме вкъщи

Това обяви Мартен Фуркад

Петкратният олимпийски шампион по биатлон Мартен Фуркад прояви чувство за хумор в моментите на самоизолация заради пандемията от коронавирус. Французинът промени състоянието си в социалната мрежа "Instagram".

Майк Тайсън се връща на ринга, вече тренира

"Застояхме се вкъщи със съпругата ми и двама психясахме", написа Фуркад в профила си и сложи снимка със жена си на която и двамата се усмихват.

31-годишният французин прекрати спортната си кариера след края на сезона. Той завърши втори в генералното класиране за Световната купа, само на две точки зад норвежеца Йоханес Тингес Бьо, но получи погрешка Големия кристален глобус.

Официално: БФС помага финансово на клубовете

Оказа се, че от Международния съюз по биатлон са сгрешили и са изпратили по куриер трофея на Фуркад.

В кариерата си Мартен Фуркад е спечелил 5 златни и 2 сребърни медала от олимпийски игри, както и 13 златни, 10 сребърни и 5 бронзови от световни шампионати.