Обновен: 21:41 | 25 април 2024

"Черно море" пропусна да победи ЦСКА - София

Червените изравниха в края на мача, след като Васил Панайотов пропусна дузпа

По материала работи: Ставри Таргов

Черно море пропусна да победи ЦСКА в мач от 5-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион “Тича” във Варна. Двата тима завършиха 1:1, но “моряците” могат да съжаляват, че пропуснаха трите точки.

Матиас Курьор откри резултата в 35-ата минута, а Томи Юрич успя да изравни в 88-ата. Васил Панайотов пропусна дузпа в 48-ата минута, а освен това варненци играха половин час с човек по-малко, след като Даниел Димов получи втори жълт картон.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов, Емил Янчев, Цветомир Панов, Виктор Попов, Васил Панайотов, Стефан Велев, Илиан Илиев (90-Илиан Илиев), Файсел Касми (65-Мирослав Енчев), Матиас Курьор (90-Мехди Букаси), Исмаил Иса.