Варна 10°
09:54 | 21 април 2019
Обновен: 03:16 | 17 април 2024

Две от две за Богдан Шумаров на SENSHI

Във финалната част Шумаров вдигна оборотите и започна още повече да притиска съперника си

След като през февруари записа първата си победа в дебютния си двубой на SENSHI, вчера Богдан Шумаров покачи актива си на две от две в най-новата бойна верига у нас.

28-годишният състезател на варненския клуб „БОИЛ“ победи чрез единодушно съдийско решение 3:0 възпитаника на Петер Артс – Иляс Букаюа в мач по правилата ан К-1, кат. до 72.5 кг.

Мачът започна с дебнене от двете страни, като Шумаров пръв нанесе по-сериозна атака чрез двоен лоу кик.

ляс Букаюа Състезателят на варненския спортен клуб „БОИЛ“ – Богдан Шумаров, постигна втора и заслужена победа на ринга на SENSHI. Българинът държеше центъра и пресираше без излишни рискове, а комбинациите му с ръце бяха ефектни и бързи. Във вторият рунд холандецът пусна няколко запомнящи се десни крошета, но като цяло Букаюа мислеше повече за защитата си.

Във финалната част Шумаров вдигна оборотите и започна още повече да притиска съперника си, пускайки изключително мощни ритници, който подпечатаха заслужената му победа.