IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Свят
11:00 | 31 август 2019
Обновен: 06:04 | 14 май 2025

Хакнаха акаунтa на основателя на Туитър

Известно ни е, че акаунтът на Дърси бе ударен и изясняваме какво се е случило, се казва в съобщението на компанията

По материала работи: Пламен Янков
Хакнаха акаунтa на основателя на Туитър

Хакната бе страницата в Twitter на основателя на социалната мрежа Джес Дърси, съобщиха от компанията, цитирани от Дарик.

 

„Известно ни е, че акаунтът на Дърси бе ударен и изясняваме какво се е случило”, се казва в съобщението на компанията. Страницата има над 4 милиона последователи.

 

Публикациите на злосторниците са премахнати. Въпреки това излязоха няколко расистки съобщения и заплахи за взривове, пишат американски вестници.

 

Според вестник „Ню Йорк таймс” в акаунта на Дърси се е появила заплаха, че централата на Twitter в Сан Франциско ще бъде взривена.

Коментари

Новини Варна