Обновен: 23:15 | 25 април 2024

Спартак Вн изтърва Марек

"Соколите" си тръгнаха с точка от Дупница

Снимка: Спартак Вн

Марек и Спартак Вн не се победиха в мач от четвъртия кръг на Втора лига. Двата тима завършиха при резултат 1-1 на стадион "Бончук" в Дупница.

Гостите откриха в 51-ата минута, като точен бе Георги Бабалиев, В 67-ата минута на мача домакините от Дупница получиха правото да изпълнят дузпа. Тя бе реализирана минута по-късно от Александър Близнаков. Това беше първо равенство за "соколите", които стартираха с 2 победи в първите два кръга над Нефтохимик и Струмска слава, а в третишя кръг инкасираха загуба като гост на Септември. Момчетата на Васил Петров са с актив от 7 точки след първите 4 кръга.

Спартак Вн: 12. Християн Славов, 13. Архан Исуф, 6. Генади Луго, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев, 20. Николай Иванов (8. Георги Георгиев), 17. Цветан Илиев, 10. Янчо Андреев (к) (3. Ибрям Ибрям), 7. Георги Бабалиев (24. Божилов ), 23. Владислав Мирчев (15. Мартин Янакиев), 9. Мехмед Сабри (45. Даниел Начев)

Старши треньор: Васил Петров.