10:15 | 19 април 2024
Обновен: 09:09 | 2 май 2024

Спартак Варна загуби с дузпи от Черно море при ветераните

Редовните 90 минути приключиха при резултат 1:1 с голове на Мирослав Коларов и Пламен Тимнев

Снимка: ПФК Спартак Варна

ФК Спартак Варна загуби двубоя с Черно море от първенството за ветерани. Срещата се проведе на терен Живко Господинов в СК Локомотив. Мирослав Коларов откри за соколите в 66-а мин, а в 75-а Пламен Тимнев изравни. Редовните 90 минути приключиха при резултат 1:1 и се изпълняваха наказателни удари. При дузпите моряците вкараха една повече и се класираха за финалите в Североизточна зона на ветеранския шампионат.

ФК Спартак: 1 Костадин Иванов, 16 Свилен Иванов, 17 Бойко Косев, 3 Стоян Димитров, 2 Николай Нейков, 5 Марин Петров, 14 Деян Кателиев, 13 Иван Мартинов, 6 Диян Димитров, 15 Павел Павлов, 8 Цветан Христов (12 Георги Арнаудов, 7 Николай Кателиев, 9 Мирослав Коларов, Асен Гайдарджиев)

ФК Черно море: 1 Стоян Ставрев, 19 Ели Маркес, 14 Иван Райчев, 6 Дамян Георгиев, 7 Станислав Стоянов, 16 Веселин Бранимиров, 9 Димитър Илиев, 8 Мартин Христов, 4 Бойко Каменов, Тодор Каменов, 11 Милен Христов (Людмил Любенов, Галин Милков, Иван Иванов, Марин Колев, Марин Димитров)