IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна 21°
Спорт
08:30 | 27 април 2024
Обновен: 06:20 | 22 юли 2024

Мачовете по ТВ днес (27 април)

Вижте всички спортни събития, излъчвани в родния ефир в събота

По материала работи: Слав Велев
Мачовете по ТВ днес (27 април)

Мачовете по телевизията днес, 27 април:

Diema Sport

13:15 Спартак Варна – Монтана, Втора лига

16:15 ЦСКА – Левски, efbet Лига

19:00 Ботев Пловдив – Славия, efbet Лига

22:00 Хъл – Ипсуич, Чемпиъншип

Diema Sport 3

14:00 Айнтрахт Брауншвайг – Хамбургер, Втора Бундеслига

16:30 Байерн - Айнтрахт Франкфурт, Бундеслига

19:30 Байер Леверкузен – Щутгарт, Бундеслига

22:00 ПСЖ - Льо Авър, Лига 1

Nova Sport

14:00 Кайзерслаутерн - Холщайн Кийл, Втора Бундеслига

16:30 РБ Лайпциг - Борусия Дортмунд, Бундеслига

Diema Sport 2

14:30 Уест Хем – Ливърпул, Висша лига

17:00 Манчестър Юнайетд – Бърнли, Висша лига

19:30 Евертън – Брентфорд, Висша лига

22:00 Астън Вила – Челси, Висша лига

MAX Sport 4

15:00 Лас Палмас – Жирона, Ла Лига

17:15 Алмерия – Хетафе, Ла Лига

19:30 Алавес – Селта, Ла Лига

22:00 Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао, Ла Лига

RING

16:00 Лече - Монца, Серия А

20:00 Бенфика - Брага, Португалска лига

21:45 Лацио - Верона, Серия А

MAX Sport 3

19:00 Ювентус – Милан, Серия А

MAX Sport 2

21:00 Ал Халеедж - Ал Насър, саудитска Професионална лига.

Спортът по телевизията днес, 27 април:

MAX Sport 1

06:00 Голф: ISPS HANDA CHAMPIONSHIP

12:00 Тенис, ATP 1000: Мадрид

MAX Sport 2

11:00 Moto GP: Втора тренировка за Гран При на Испания

11:50 Moto GP: Квалификация за Гран При на Испания

13:40 Moto 3, Moto 2: Квалификация за Гран При на Испания

15:50 Moto GP: Спринт

02:00 UFC Fight Night: Николау срещу Перес

БНТ 3

11:00 Световна купа по модерен петобой: финал, жени

17:30 Европейско първенство по спортна гимнастика: финали на уреди, мъже

EUROSPORT

12:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, втори кръг

15:30 Формула Е: Световен шампионат в Монако

17:15 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, втори кръг

20:45 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, втори кръг

EUROSPORT 2

12:30 Колоездене: Обиколка на Турция, седми етап, мъже

15:00 Колоездене: Обиколка на Романдия, четвърти етап, мъже

20:00 Голф: PGA тур, Класика на Ню Орлеънс, трети ден

MAX Sport 3

14:00 Лека атлетика, Диамантена лига: Турнир в Суджоу

00:00 НХЛ: Тампа Бей - Флорида

Nova Sport

20:00 НБА: Орландо Меджик - Кливланд Кавалиърс, плейоф в Източната конференция, мач 4

22:30 НБА: Ню Орлиънс Пеликанс - Оклахома Сити Тъндър, плейоф в Западната конференция, мач 3

Diema Sport 3

03:30 НБА: Лос Анджелис Лейкърс - Денвър Нъгетс, плейоф в Западната конференция, мач 4

Коментари

Новини Варна