Черно море победи Берое в Елитната група до 15 години

Разгромиха противника с 4:0

По материала работи: Десислава Михалева
chernomorepfc.bg

Талантите на Черно море записаха разгромна победа при домакинството си на Берое в мач от 25-ия кръг на Елитната група до 15 години. „Моряците“, водени от Тодор Колев, разгромиха съперника с 4:0 на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост, информира chernomorepfc.bg.

Варненци поведоха в резултата през първото полувреме след попадение на Стефан Монев, а през втората част Кирил Петров покачи на 2:0 от дузпа, отново той реализира за 3:0, а крайния резултат оформи Павел Славов.

В следващия кръг Черно море гостува на Септември София. Мачът е на 8 май от 10:30 часа.

Съставът на Черно море: Димитър Георгиев, Румен Илиев, Мартин Пенчев, Симеон Желязков, Росен Диманов, Мариян Михайлов, Йоан Иванчев, Стефан Монев, Стилиян Тодоров, Кирил Петров, Боян Русинов (Олександр Палаш, Георги Цанков, Никола Христов, Алекс Чаушев, Павел Славков, Мариян Стойчев, Мартин Тодоров).