IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Спорт
16:09 | 26 юни 2016
Обновен: 18:29 | 14 юни 2025

Ясни финалистите в тенис турнира „Св. Св. Константин и Елена Къп 2016“

Светломира Желязкова и Поли Пеева първи взеха титла – в дамските двойки

По материала работи: Борис Проданов
Ясни финалистите в тенис турнира „Св. Св. Константин и Елена Къп 2016“

За осма поредна година „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“ АД със съдействието на клуб „Супер спорт“ зарадва почитателите на тениса с традиционния турнир за аматьори „Св. Св. Константин и Елена Къп 2016“ за сингъл мъже, двойки жени и двойки мъже.

 

Вече са ясни победителките в дамските двойки. Светломира Желязкова и Поли Пеева победиха на финала с 9:7 Антоанета Маркова и Марияна Динкова.

 

На финал при мъжете са Алекс Велев и Емо Николов. Велев в тандем с Венцислав Иванов ще спори за втора титла – в мъжките двойки. Другият полуфинал се играе в момента.

 

Най-добрите ще бъдат наградени по-късно днес от изпълнителния директор на “Холдинг Варна” АД Милчо Близнаков. Освен купи и грамоти, победителите ще получат тридневен пакет за двама в хотел в к.к. Слънчев бряг. Финалистите ще спечелят тридневна ваканция в хотел в Равда.

 

Спортният турнир е част от инициативата “Уелнес фонд“ на „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“ АД, създаден с идеята за популяризиране на природосъобразния начин на живот чрез спорта, движението и здравословното хранене.

 

Красимир Николов

Коментари

Новини Варна