IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Живот
15:32 | 25 ноември 2015
Обновен: 20:55 | 9 май 2025

Анджелина катастрофа в кухнята, Брад пече пуйката

Пит сам се бори с менюто за Деня на благодарността

По материала работи: Деян Михайлов
Анджелина катастрофа в кухнята, Брад пече пуйката

Брад Пит сподели, че той се занимава с приготвянето на трапезата за Деня на благодарността, намеквайки, че съпругата му Анджелина Джоли е пълна катастрофа в кухнята.

51-годишният холивудски актьор каза на премиерата на новия си филм „The Big Short“ в Ню Йорк, че всяка година той се захваща с менюто за празниците и че вече се е специализирал в приготвянето на печена пуйка.
„Влизам в кухнята, създавам пълен хаос, но в крайна сметка ядем пуйка“, доволен е той.
Пит, който има шест деца с Джоли, сподели още, че е много горд с големия си син – 14-годишният Мадокс, който в момента работи с майка си като асистент режисьор.
„Не мога да опиша гордостта си на баща. В мен бушуват толкова много емоции!“
Той добавя: „Мадокс и всичките ми деца са толкова умни и добри! Обичам да ги гледам как растат и се учат. И разбира се, жена ми е невероятна майка. Възхищавам се на начина, по който възпитава децата.“

Коментари

Новини Варна