IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Крими
18:23 | 13 август 2017
Обновен: 20:39 | 10 май 2025

Шестима загинаха в катастрофи

Пострадали са още две жени и дете, като едната от жените е в тежко състояние

По материала работи: Слав Велев
Шестима загинаха в катастрофи

Шестима души загинаха при няколко тежки катастрофи. Едното произшествие е в Плевенско, другото - в Ловешко, съобщи БНР.

 

На пътя Плевен-Ловеч, в района на село Брестовец, кола с плевенска регистрация, движеща се в посока Плевен, се е ударила челно в автобус с пловдивска регистрация, който е пътувал в посока Ловеч.

 

На място са починали четирима души, пътували в лекия автомобил. Няма пострадали пътници в автобуса. Движението в участъка на инцидента се регулира от полицейски екипи. От КАТ допускат, че на шофьора може да му е прилошало.
 

30-годишна руска гражданка и 3-годишното й дете са загинали при катастрофата между селата Микре и Сопот на главния път София-Варна. Информацията е на Центъра за спешна медицинска помощ в Ловеч.

 

В ловешката болница са докарани и 5-годишното братче и дядото на загиналото дете. Те са с различни наранявания, но няма опасност за живота им.

 

Пострадали са още две жени и дете, като едната от жените е в тежко състояние. Катастрофата с участието на три автомобила е станала около 15:30 часа. Според очевидци причината е неправилно изпреварване. Пътят е затворен за движение и се преминава и в двете посоки по обходния маршрут Сопот-Угърчин-Микре.

news.bg

Коментари

Новини Варна