IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Лайфстайл
19:16 | 15 април 2020
Обновен: 08:51 | 11 май 2025

Ирина Шейк с ново гадже?

Забелязана е с арт дилър

По материала работи: Пламен Янков
Ирина Шейк с ново гадже?

Ирина Шейк може да има ново гадже.
 

Звездата е била забелязана на среща с арт дилърът Вито Шнабел в Ню Йорк. После двамата отишли в апартамента на Вито в квартала "Уест Вилидж".


"Чух шушукане за това, че те двамата излизат. Сега е като в Ноевият ковчег. Хората искат да са по двойки", казва източник на вестник "New York Post", цитиран от Teenproblem.net.


Но друг източник на изданието посочва, че между рускинята и бизнесмена нямало романтична връзка.


"Те са приятели от наистина дълго време", обяснява той.


Вито Шнабел е познат като разбивач на сърца в Холивуд. Той е имал връзки с много други известни дами - Хайди Клум, Деми Мур, Амбър Хърд, Ел Макферсън.


Шейк не е имала сериозна връзка, откакто тя и Брадли Купър се разделиха. Двамата прекратиха връзката си през юни 2019 г. Те бяха заедно 4 години, но опитали да останат добри приятели, за да се грижат за дъщеря си - 2-годишната Леа.


"Те си общуват много и са добри приятели. И двамата обичат дъщеря си повече от всичко", твърдят източници.


Четете още: Хилари Дъф отговори на изолацията с рязка смяна на визията

Коментари

Новини Варна