16:57 | 25 април 2019
Обновен: 14:32 | 2 март 2024

Черно море със загуба при 17-годишните

“Моряците” на Тодор Каменов не успяха да се противопоставят на Лудогорец и отстъпиха с 0:3

Отборът на Черно море записа загуба при гостуването си на Лудогорец в мач от 24-ия кръг на Елитната група до 17 години, съобщават от пресслужбат на клуба. “Моряците” на Тодор Каменов не успяха да се противопоставят на своя съперник и отстъпиха с 0:3. През първата част домакините вкараха две попадения, а крайното 0:3 бе оформено след контраатака през втората част.

В следващия кръг Черно море приема Берое. Мачът е на 1 май от 11 часа под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Берк Джевдет (60-Светослав Николов), Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Калин Георгиев (60-Наско Янков), Тони Иванов, Мартин Милушев (75-Алекс Цеков), Джан Хасан, Паоло Пасков, Радослв Златев