11:14 | 19 май 2019
Обновен: 03:40 | 17 април 2024

Младшата на Черно море с победа в Елитната до 17 години

В следващия – предпоследен кръг от шампионата Черно море приема Дунав Русе

Юношите младша възраст на Черно море записаха победа с 3:1 при гостуването си на Ботев Враца в мач от 28-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Домакините поведоха в резултата в 25-ата минута, а до края на първата част втори гол не падна. След почивката Джан Хасан изравни в 60-ата минута, а пет по-късно “моряците” на Тодор Каменов останаха с 10 души. Росен Стефанов бе изгонен за втори жълт, респективно червен картон.

Въпреки че бяха с човек по-малко варненци стигнаха до пълен обрат в мача. Тони Иванов реализира за 2:1 в 70-ата минута. В 82-рата Радослав Златев бе изведен сам срещу вратаря, като се опита да го прехвърли на скорост, но стражът игра с ръце извън наказателното поле, за което получи директен червен картон. В 86-ата Златин Станков оформи крайното 3:1.

В следващия – предпоследен кръг от шампионата Черно море приема Дунав Русе. Мачът е на 24 май от 15 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост във Варна.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков (30-Радостин Желев), Алекс Цеков, Калин Георгиев (40-Тони Иванов), Светослав Николов, Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков (75-Берк Джевдет), Раодслав Златев (88-Евгени Ангелов).

Chernomorepfc

Четете още: Победа и загуба за МФК Спартак във втория ден на турнира по плажен футбол