17:01 | 17 ноември 2019
Обновен: 03:26 | 17 април 2024

Черно море можеше да победи Лудогорец и в Елитната до 17 г.

Мачът във Варна завърши 1:1

Отборът на Черно море завърши 1:1 при домакинството си на Лудогорец в мач от 13-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Гостите от Разград откриха резултата в 12-ата минута, след като техен играч бе изведен сам срещу вратаря и реализира за 1:0. Варненци успяха да се върнат бързо в мача. В 22-ата минута Николай Златев центрира от статично положение, а Тони Иванов вкара за 1:1.

През втората част “моряците” на Тодор Каменов създадоха няколко добри атаки и поредни разбърквания в наказателното поле на съперника, но не можаха да завършат с удар. Николай Златев и Пресиян Михайлов също имаха своите шансове, които пропуснаха, а изстрел на Петър Иванов бе спасен от вратаря в края на срещата.

Лудогорец пък създадоха най-чистото си положение в мача в началото на второто полувреме, но стражът Денислав Жеков спаси.

В следващият кръг Черно море гостува на ЦСКА. Срещата е на 24 ноември, неделя от 13 часа.

Съставът на Черно море: Денислав Жеков, Берк Джевдет, Наско Янков, Димитър Колимечков, Александър Иванов, Теодор Тотев (60-Петър Иванов), Берк Бейхан (75-Денислав Славов), Тони Иванов, Николай Златев, Марин Петков, Пресиян Михайлов.