09:41 | 8 юли 2020
Обновен: 21:17 | 25 април 2024

Милан с голям обрат срещу Юве

В друга среща Лацио загуби с 1:2 от Лече

Милан победи Ювентус с 4:2 в мач от 31-ия кръг на италианската Сериа А и запази интригата около титлата. На "Джузепе Меаца" гостите от Торино взеха преднина от два гола в началото на второто полувреме.

Адриен Рабио в 47-ата минута откри резултата, а Кристиано Роналдо в 53-ата удвои. Милан обаче направи фамозен обрат за пет минути. Златан Ибрахимович от дузпа в 62-ата минута намали, Франк Кесие в 66-ата изравни, а Рафаел Леао в 67-ата минута даде преднина на „росонерите“. Четвъртият гол за домакините вкара Анте Ребич в 80-ата минута.

В друга среща Лацио загуби с 1:2 от Лече. Ювентус води в класирането със 75 точки, следван от Лацио 68 и Интер с 64 точки.