Варна 11°
13:00 | 18 октомври 2020
Обновен: 21:51 | 25 април 2024

Черно море с нова победа при U15 в Елитната група

Малките "моряци" победиха наборите си от Хасково с 2:0 в мач под "Аспаруховия мост"

Черно море победи Хасково с 2:0 в мач от Елитната група до 15 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост. След нулево първо полувреме и три смени на почивката, “моряците” на Тодор Каменов заиграха по-добре през втората част и заслужено спечелиха нови три точки.

Александър Киров откри резултата в 47-ата минута след центриране от корнер, а в 57-ата Кристиян Евдокиев покачи на 2:0. Петър Маринов проби мощно по фланга, стигна до аутлинията и върна топката назад към Евдокиев, който с премерен изстрел оформи крайния резултат в срещата.

В следващия кръг Черно море гостува на Дунав Русе. Среща е от 13 часа на 25 октомври, неделя.

Съставът на Черно море: Георги Ненов (36-Валентин Димитров), Димитър Павлу (36-Георги Пасков), Георги Венциславов, Дениз Хаджиев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Йордан Тосков (36-Кристиян Стоянов), Даниел Георгиев, Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов.