16:07 | 30 януари 2018
Обновен: 00:52 | 6 май 2024

Витоша (Бистрица) с реми срещу тим от Трета лига

За бистричани това е четвърта проверка в рамките на 6 дни

Последният в Първа лига Витоша (Бистрица) завърши 1:1 с Балкан (Ботевград) в контролна среща, която се игра в Албена. За бистричани това е четвърта проверка в рамките на 6 дни, като първите три бяха от турнира "Балчик къп". Ивайло Златев откри резултата в 9-ата минута, а 10 по-късно нападателят Ангел Стоянов вкара за 1:1 след центриране от корнер, съобщи sportal.bg.

До края на мача бистричани имаха доста положения, но пропуснаха поне 3-4 чисти гола. Последната среща от турнира "Балчик Къп", който се провежда на терените в Белия град и КК "Албена", е този петък, 2 февруари, а съперник ще бъде кандидатът за промоция в елита Ботев (Враца).