19:55 | 24 февруари 2018
Обновен: 03:29 | 11 март 2024

Черно море отстъпи на Ботев в Елитната до 17 години

В следващия кръг „моряците“ гостуват на „Сокол“

Отборът на Черно море записа домакинска загуба срещу Ботев Пловдив, в първия пролетен мач в Елитната група до 17 години. Гостите поведоха в резултата в 10-ата минута, а в 20-ата вече имаха аванс от два гола. До почивката Денислав Ангелов изпусна на три пъти да намали резултата, а в първата минута Иван Иванов очи в очи със стража на пловдивчани не успя да реализира.

15 минути преди последния съдийски сигнал Даниел Стоянов намали от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле. Първоначално вратарят на Ботев успя да избие удара от бялата точка, топката се отклони в страничната греда и се върна при Стоянов, който реализира за 1:2.

В следващия кръг Черно море гостува на Сокол Марково. Мачът е в неделя, 4 март от 11 часа.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Филип Иванов (55-Златин Станков), Даниел Стоянов, Александър Александров, Мердин Адем, Павел Георгиев, Тугай Неджет (40-Драгомир Радев), Велислав Василев, Иван Иванов, Денислав Ангелов, Балю Балев (25-Светослав Николов).