В Черноморец дискотека се появи в жилищна кооперация. Хората не спят по цели нощи, подават оплаквания, но шумът не спира, информира Нова ТВ.
Дискотеката започва да работи в началото на летния сезон. Удостоверението, което притежава, е за заведение тип бистро. Тъй като не предлага кулинария, наемателите искат от Община Созопол то да работи като питейно заведение. Позволяват им и удължават работното време до 4.00 часа сутринта.
Жалбите обаче започват да валят. Живущите в района се оплакват от силна музика и хулигански прояви под прозорците им. Така на 28 юли общината отменя удълженото работно време и задължава заведението да работи до 23.00 часа. Контролът за спазването на заповедта остава в ръцете на полицията в Созопол.
Екип на „Събуди се” реши да провери със скрита камера дали барът наистина е отворен. Оказва се, че да. Потвърждава го и персоналът.
Живущите в кооперацията разказаха, че когато правят забележки дори срещат агресия. Полицията пишела актове само на диджеят, а не на фирмата. От РПУ-Созопол казват, че нямат правомощия да затворят заведението.
Дискотека в жилищен блок
Местни и гости не спят цяло лято, защото други танцуват
29.08.2015 | 11:28 ч. Обновена: 21.06.2025 | 21:29 ч.
0

Новини
-
Дете е в болница след токов удар от стълб до детска площадка във Варна
-
Хороскоп за 23 август 2025
-
Откриха издирвания Дамян от Варна и го върнаха у дома
-
Полицията във Варна издирва 16-годишния Дамян Чомаков (СНИМКИ)
-
Делото за тежкото произшествие с АТВ ще се разследва от Националната следствена служба
-
Кошмарът продължава! Нови две удавяния по Южното Черноморие
България
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата
Коментари