Обновен: 16:11 | 25 април 2024

Блинд спаси слабия Манчестър Юнайтед в края

Отборите на Уест Хем и Манчестър Юнайтед направиха равенство 1:1

По материала работи: Юлиян Атанасов

Отборите на Уест Хем и Манчестър Юнайтед направиха равенство 1:1 в последния мач от 24-ия кръг на Висшата лига, игран на "Ъптън Парк" в Лондон. "Червените дяволи" се представиха слабо днес и не създадоха почти никакви голови положения, но бяха спасени в самия край на двубоя от Дейли Блинд. "Чуковете" доминираха през първата част, но Давид де Хеа се отличи с няколко добри намеси, за да запази нулевото равенство до почивката. В началото на втората част Куяте се ориентира добре при едно меле в наказателното поле и откри резултата. Гостите натиснаха в търсене на изравнителен гол, но трудно създаваха положения. В 90-та минута Блинд реагира бързо на една избита топка и с точен изстрел от границата на наказателното поле оформи крайното 1:1. Минута по-късно Люк Шоу получи втори жълт картон и бе изгонен. След това равенство Юнайтед остава на 4-то място с 44 точки, докато Уест Хем е на 8-ма позиция с 37.