Фенове на "Байерн" заглушиха певицата на Дортмунд

Хелене Фишер разгневи баварците заради шал на "Борусия"

Фенове на "Байерн" заглушиха певицата на Дортмунд

Германската певица Хелене Фишер, която не крие любовта си към "Борусия Дортмунд", предизвика гнева на феновете на "Байерн Мюнхен".
В интернет се появи видео, което показва кадри от концерт на блондинката в Мюнхен. Смел фен се появява към нея, подавайки й шалче на Борусия.
Усещайки, че се задава истинско цунами от недоволство сред публиката, Хелене казва: "Явно си доста дързък"...
Бурните освирквания прерастват в мощни викове "Байерн, Байерн" и изпълнителката буквално е заглушена, изчаквайки емоциите да отминат.
Фишер от години е върла почитателка на "жълто-черните" и участва в клубните партита. След финала на ШЛ през 2013-а тя утешаваше футболистите с песните си, пише gol.bg.
Родената в Русия германка беше номинирана от звездата на "Борусия" Марко Ройс в предизвикателството "ледена кофа" и прие с готовност.
Певицата участваше и в посрещането на германските национали след спечелване на Мондиал 2014. Бастиан Швайнщайгер и Матс Хумелс не пропуснаха да се снимат с нея.

Коментари

Спорт
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата