IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна 25°
Спорт
09:00 | 20 април 2024
Обновен: 15:34 | 21 юни 2024

Мачовете по ТВ днес (20 април)

Вижте всички спортни събития, излъчвани в родния ефир в събота

По материала работи: Слав Велев
Мачовете по ТВ днес (20 април)

Мачовете по телевизията днес, 20 април:

Diema Sport 3

14:00 Фортуна - Гройтер Фюрт, Втора Бундеслига

16:30 Хайденхайм - РБ Лайпциг, Бундеслига

19:15 Манчестър Сити – Челси, полуфинал за ФА Къп

22:00 Ланс – Клермон, Лига 1

Nova Sport

14:00 Кайзерслаутерн - Веен Вийсбаден, Втора Бундеслига

16:30 Хофенхайм - Борусия Мьонхенгладбах, Бундеслига

Diema Sport 2

14:30 Лестър – УБА, Чемпиъншип

17:00 Лутън – Брентфорд, Висша лига

19:30 Унион – Байерн, Бундеслига

21:30 Уулвърхемптън – Арсенал, Висша лига

MAX Sport 4

15:00 Селта - Лас Палмас, Ла Лига

17:15 Райо Валекано – Осасуна, Ла Лига

19:30 Валенсия – Бетис, Ла Лига

22:00 Жирона – Кадис, Ла Лига

Diema Sport

15:15 Пирин - Черно море, efbet Лига

17:45 Хебър – Лудогорец, efbet Лига

20:15 Левски – Берое, efbet Лига

MAX Sport 3

19:00 Емполи – Наполи, Серия А

21:45 Верона – Удинезе, Серия А

Спортът по телевизията днес, 20 април:

Diema Sport

04:30 НБА: Ню Орлийнс Пеликанс - Сакраменто Кингс, плей-ин в Западна конференция

Diema Sport 3

10:00 Формула 1: Квалификация за Гран При на Китай

MAX Sport 1

11:00 Световен рали шампионат: Хърватия

14:30 Тенис, ATP 500: Барселона

19:00 Сенши: Бойна Галавечер от Варна

EUROSPORT

12:00 Снукър: Световен шампионат в Шефилд, първи кръг

16:30 Снукър: Световен шампионат в Шефилд

20:45 Снукър: Световен шампионат в Шефилд

MAX Sport 2

14:00 Лека атлетика: Диамантена лига, турнир в Сямън

16:00 Тенис, ATP 250: Букурещ

19:00 Волейбол - efbet Супер Волей: Левски – ЦСКА, финален плейоф

22:30 ММА: Галавечер от Глазгоу

MAX Sport 3

14:30 Тенис, ATP 250: Мюнхен

БНТ 3

14:45 Ръгби: България - Сърбия, среща от Rugby Europe XV Conference

18:30 Световна купа по конен спорт: прескачане на препятствия, финал

EUROSPORT 2

15:30 Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман

17:45 Маунтинбайк: Световна купа в Аракса, крос кънтри на късо трасе,

19:05 Мотоциклетизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман

Nova Sport

20:00 НБА: Кливланд Кавалиърс - Орландо Меджик, плейоф в Източна конференция

22:30 НБА: Минесота Тимбъруулвс - Финикс Сънс, плейоф в Западна конференция.

Коментари

Новини Варна