Черно море победи Славия в Елитната група до 17 години

„Моряците“ победиха тима на Славия с 2:1 в мач

По материала работи: Десислава Михалева
Черно море

Черно море записа пореден домакински успех в Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов победиха тима на Славия с 2:1 в мач от 25-ия кръг на шампионата, игран под Аспаруховия мост.

Варненци имаха ситуации за гол през първото полувреме, но не успяха да ги реализират. През втората част Кристиан Михайлов на два пъти бе точен за своите, а гостите оформиха крайния резултат в 92-рата минута.

Така Черно море заема трета позиция в класирането с актив от 52 точки, с три повече от четвъртия Славия. Левски е втори с 62, а лидер е Лудогорец с 67.

В следващия кръг „моряците“ гостуват на Ботев Пловдив. Мачът е на 7 май, вторник от 10:30 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Пресиян Царев, Андрей Христов, Божидар Жечев, Емануил Няголов, Димитър Заимов, Иван Марков, Денислав Хасанов, Ивайло Димитров, Кристиан Михайлов, Тони Михайлов (Георги Панайотов, Олександър Муханьов, Николай Миленков, Светослав Мерсинков, Денислав Младенов, Виктор Иванов, Васил Касабов).