Никола Спасов притеснен от сгъстената програма

Спецът коментира жребият за “Купа България”

Никола Спасов притеснен от сгъстената програма

Наставникът на “Черно море” Никола Спасов коментира жребия за Купата на България. Варненци, които са носители на този трофей както и на Суперкупата гостуват в 1/16-финалите на втородивизионния “Пирин” (Разлог). Датата на мача не е точно определена, но вариантите са два – 23 или 24 септември.

 

"Много са ми симпатични “Пирин” и хората от Разлог. Но гостуването ни идва далече. Такъв обаче ни бил късметът. Имаме приятели в Разлог – нека и те, и феновете на футбола да се порадват на играта на носителя на трофея”, каза Никола Спасов.

 

Действително с този мач програмата и на двата отбора става доста сгъстена, но “моряците” трябва и да пътуват от Варна до Разлог и обратно. Техните противници пък паднаха с 1:4 от “Ботев” (Гълъбово).

Коментари

Спорт
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата