IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Живот
19:54 | 9 декември 2015
Обновен: 00:22 | 27 април 2025

Негативизмът не плаши Кейт Ъптън

Красавицата позира за декемврийския брой на Harper’s Bazaar

По материала работи: Деян Михайлов
Негативизмът не плаши Кейт Ъптън

Веднъж един моден редактор бе определил Кейт Ъптън като "днешната Мерилин" и няма съмнение, че в най-новата си фотосесия моделът и актриса се доближава до иконата Монро.

 

Макар косата ѝ да се различава от запазената прическа на Мерилин, стилът ѝ за австралийското издание на Harper's Bazaar е елегантен, женствен и секси. На една от снимките 23-годишната Кейт позира само по тренч на Stella McCartney и много диаманти.

 

Кадрите са дело на известния моден фотограф Виктор Демаршелие и макар че те сами по себе си са достатъчно изразителни, все пак моделът дава и интервю за списанието, в което споделя по какъв начин възприема себе си:

 

"Когато хората си мислят, че не мога да направя нещо или са негативни по отношение на мен, това само повече ме амбицира да успея. Нещата, които чувам по свой адрес (в социалните медии) могат да бъдат груби и жестоки, но вече съм достигнала до момент, в който съжалявам тези хора. Представяте ли си, че влагат цялата тази енергия да мразят някого, когото дори не са срещали?".

 

dnes.bg

Коментари

Новини Варна