IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Новини Варна
16:32 | 7 септември 2020
Обновен: 00:01 | 14 май 2025

Голямото прибиране взе жертва: Жена загина на АМ "Марица"

Аутобанът е затворен, движението е пренасочено през Харманли и при Симеоновград се включва отново

По материала работи: Слав Велев
Снимка: МВР

Голямото понеделнично прибиране след тридневната ваканция по повод Съединението взе вече жертва. Пътен инцидент е станал на автомагистрала „Марица“, в района на 68-я километър, при отбивката за Харманли, в посока София.

 

По първоначални данни около 14.45 часа по неизяснени засега причини лек автомобил със старозагорска регистрация се е преобърнал.

 

Това съобщиха от пресцентъра на МВР. При инцидента е загинала една жена, пострадали са и пътниците – с различни наранявания те са откарани в болница за преглед, като видимо състоянието им не е било тежко.


Аутобанът в този участък е затворен. Движението временно е пренасочено през Харманли и при Симеоновград се включва отново на магистралата.


Екипи на „Пътна полиция“ регулират трафика.

 

Коментари

Новини Варна