Плажовете във Варна гъмжат от летовници

Някои предпочетоха първо релакс, после гласуване

Плажовете във Варна гъмжат от летовници

Снимка БНР

Избори след плажа или плаж след избори? Дилемата във Варна се решава лесно. Понякога изборът в посока на първото, понякога на второто, а понякога и в полза на нито едната алтернатива.

Плажът в днешния изборен ден се оказа по-добрият избор за варненци. Ивицата във варненския кв. "Аспарухово" бе препълнена от почиващи . Не така е пред урните в обедните часове. Това споделиха вече упражнилите вота си хора, а други ни увериха, че със сигурност ще отидат до тях след почивката в края на деня.

И плажовете във Варна - Централен, Рибарски, Южен, са пълни с хора, видя репортер на Радио Варна. И докато хората се плацикат във водата, не много далеч в залива се виждат и част от корабите, участващи в националното военноморско учение "Бриз - 2021".

Топлото време изкара по плажа и живущи и отпочиващи в Кранево.

Новини

Коментари

Общество
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата