Варна °
fallback
България
14:26 | 23 февруари 2016
Обновен: 18:45 | 17 май 2025

Натровен от ракията-убиец пак в реанимация, пак препил

39-годишният Ибрахим бил силно уплашен, че отново е пил менте

По материала работи: Деян Михайлов

Натровен от ракията-убиец в Якоруда преди два месеца, отново се озова в отделението по реанимация в Благоевград.

Ибрахим Юсеинов отново се натровил, но този път препил с истински алкохол.

39-годишният пациент сам пристигнал снощи в Спешния център. Настанили го в интензивното отделение, защото бил силно уплашен и притеснен, че може пак да се е отровил с метилов алкохол.

Признал си, че е пил няколко дни наред с приятели. Почуствал се зле, почнал да губи зрение и затова потърсил помощ.

Изследванията показали, че той е получил интоксикация от поетото голямо количество алкохол и ще се оправи.

Лекари коментираха пред "Труд", че след отравянето му с ракията-убиец пациентът е трябвало да се въздържа и да не пие 6 месеца, както и да приема специални лекарства, но явно якорудчанинът не се е съобразил с предписанията.

Юсеинов бе един от деветимата оцелели от Якоруда, които пиха метилов спирт.

От отровната ракия през декември месец миналата година починаха шестима млади мъже. А бизнесменът продал им напитката бе арестуван. Тогава всички, които се спасиха, се зарекоха че повече никога няма да пият.

Dnes.bg

Автор на статията:
Деян Михайлов
0 коментара
fallback
fallback