IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
България
13:43 | 9 юни 2016
Обновен: 02:35 | 8 май 2025

Борисов за стрелбата по Митьо Очите: Това е махленска свада

Румяна Бъчварова заминава за Бургас и е отложила пътуването си до Европейския съвет на вътрешните министри

По материала работи: Пламен Янков
Борисов за стрелбата по Митьо Очите: Това е махленска свада

Махленска свада на кандидат-зет с бивш затворник за паркомясто поради инцидент. Така премиерът Бойко Борисов определи случая в Слънчев бряг, където беше прострелян Димитър Желязков - Митьо Очите.

 

Бойко Борисов заяви, че министърът на вътрешните работи Румяна Бъчварова заминава за Бургас и е отложила пътуването си до Европейския съвет на вътрешните министри.

 

Единственият въпрос, който ме интересува е защо не бяха арестувани тия, които дойдоха в болницата. Иначе всичко останало е правилно, коментира премиерът, цитиран от БГНЕС.

 

Иначе действаха много бързо. От това, което знам, са дошли с пет-шест коли от различни места. Те са се събирали по телефона. Знаете, като тръгнат да се бият как се събират махалата. Но оттам, като са отишли в болницата, защо там не са били арестувани тези, които са дошли на свиждане. Това е въпрос, на който трябва да ми отговорят и днес да се поправят, заяви Борисов.

 

Според премиера причината за престрелката не е за разпределяне на наркопазари, а махленска разправия. Целият спор тръгва от това защо две таксита не спират на определените за това места.

 

Бойко Борисов се надява, че до края на деня всички участници в престрелката ще бъдат задържани.

БНР

Коментари

Новини Варна