Варна °
fallback
България
14:11 | 1 юли 2016
Обновен: 21:02 | 13 май 2025

Софиянец простреля жена си и се самоуби

Екип на Бърза помощ откарал пострадалата в болница

По материала работи: Слав Велев

Столични полицаи изясняват фактите и обстоятелствата около тежко криминално престъпление, съобщиха от МВР, цитирани от dnes.bg.  

Малко след 10:00 часа днес в полицията е получен сигнал за прострелял се смъртоносно мъж в ж.к. "Обеля". На място незабавно са изпратени екип на полицията и Спешна помощ.  

Пред тях свидетел на инцидента разказал, че преди стрелбата 69-годишният мъж съобщил, че малко преди това е прострелял съпругата си в жилище в столичния кв. "Свобода".  

Веднага към адреса са насочени полицейски и медицински екипи. Екипът на Бърза помощ е оказал помощ на 67-годишната жена и е откарал пострадалата в болница.  

По случая е образувано досъдебно производство. Работата в полицията продължава под наблюдението на Софийска градска прокуратура.

 

Автор на статията:
Слав Велев
0 коментара
fallback
fallback