14:11 | 11 април 2015
Обновен: 22:04 | 25 април 2024

Младшата възраст на "моряците" загуби в Разград

Ранен гол донесе победата на "Лудогорец" с 1:0

В една от най-интересните срещи от предпоследния 33-и кръг в Елитната ни футболна група до 17 години, юношите младша възраст на Черно море загубиха гостуването си на Лудогорец с 0:1. Двубоят се игра на изкуствения терен в Разград и докато се адаптират към настилката "моряците" допуснаха ранен гол още в 5-ата минута. До края на първото полувреме играта бе равностойна, а след почивката гостите пропуснаха две отлични възможности да отбележат. Първо удар на Светослав Павлов мина встрани, а в последната минута Слави Славов бе изведен сам срещу вратаря, но се засуети и топката му бе избита. За Медийна група "Черно море",  наставникът на варненци Николай Кънчев заяви, че решителни за поражението са се оказали загубените единоборства, а многото кадрови проблеми и умората от сгъстения цикъл, също са оказали своето влияние.
В последния 34-ти кръг от първенството, Черно море приема връстниците си от Чавдар (Етрополе) на 19-ти април (неделя) от 10.30 часа.

Черно море 17:Павлин Евтимов,Светослав Павлов,Цанко Иванов, Николай Николаев,Марин Сираков/60- Владислав Данчев/,Габриел Атанасов,Костадин Димитров, Николай Богданов,Илиан Илиев,Валери Христов/40-Мартин Петров/, Слави Славов.