Ако сте родени под знака на Везни, пред вас е седмица, в която по-голяма част от плановете ви ще са свързани или ще зависят от мъже.
Много добро развитие през седмицата могат да имат отношения между различните поколения мъже в едно семейство, като бащи и синове и др.
През тази седмица ще имате желание да наложите една своя идея свързана с дома ви или дори да я реализирате. Тя ще бъде свързана с някаква промяна и като цяло идеята ви ще бъде добра.
През тези седем дни може да ви зарадва документ или новина свързана с имот, който притежавате, или който искате да закупите. Тази благоприятна тенденция важи и в случай, че сте в процес на продажба на някакъв вид собственост.
През тази седмица може да имате предварително планирано събиране свързано с човек, който е в Отвъдното или разговор по въпроси, касаещи наследство.
През седмицата ще ви се наложи да отложите една среща или да откажете една покана, поради други ваши ангажименти.