Варна °
fallback
Живот
21:55 | 20 октомври 2015
Обновен: 00:41 | 15 май 2025

Селена Гомес е влюбена в Капитан Америка

"О, Боже, той сега или ще ме намрази, или ще ме заобича!" - възкликна тийнзвездата след откровението

По материала работи: Слав Велев

Селена Гомес призна, че си пада по актьора Крис Евънс, най-известен с ролята си на Капитан Америка в лентата „Отмъстителите: Ерата на Ултрон“, пише tialoto.bg.

В ново интервю 23-годишната попзвезда сподели, че намира 34-годишният Крис за супер секси.  

Тя каза пред телевизионния водещ Анди Коен следното: „Падам си по Крис Евънс. Нали е супер сладък? О, Боже, той сега или ще ме намрази, или ще ме заобича!“

В миналото Евънс имаше дълга връзка с актрисата Минка Кели, а миналата година за няколко месеца излизаше с дъщерята на Фил Колинс – Лили Колинс. В момента актьорът се води необвързан, въпреки че папараците наскоро го засякоха да разхожда кучетата си с Минка. Мис Гомес също няма гадже в момента.

 

Интересното е как ли ще реагира на откровението ѝ мускулестият Крис, който е доста по-възрастен от бившия любим на Селена – Джъстин Бийбър, който е на 21 години!

 

Автор на статията:
Слав Велев
0 коментара
fallback
fallback