IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Живот
14:36 | 11 януари 2016
Обновен: 23:58 | 25 април 2025

Черил се развежда и с втория си съпруг

Съюзът между певицата и френския бизнесмен Жан-Бернар изтрая точно 18 месеца

По материала работи: Деян Михайлов
Черил се развежда и с втория си съпруг

Бившата съпруга на футболиста Ашли Коул - Черил Фернандес-Версини, се развежда и с втория си мъж, гръмнаха английските издания.

Съюзът между певицата и френския бизнесмен Жан-Бернар изтрая точно 18 месеца, но според източник на "Сънди Мирър" фактически раздялата е станала още през август, въпреки че документите са подадени едва преди дни. Черил сама поискала развод с довода "непреодолими различия".

Източникът на изданието твърди: "Черил накрая разбра, че се е омъжила твърде скоро след раздялата си с Ашли Коул. Просто й е трябвало да мине през още няколко връзки, преди да се задоми отново. Нужно й беше да изживее няколко вълнуващи романса."

32-годишната изпълнителка и френският й съпруг били диаметрално различни като характери, като светоусещане и въобще били от различни светове, според източника. Въпреки това, според техен близък, двамата: "На първо място са се фокусирали всичко да мине в рамките на добрия тон, за да могат да останат приятели. Желанието им е да продължат да се подкрепят в живота и след развода." Как ще остане добрият тон обаче не е ясно изобщо, защото, твърдят запознати, според предбрачния договор Черил вероятно ще трябва да се раздели с половината от богатството си, което възлиза на 20 милиона паунда, пише "България днес".

32-годишната изпълнителка и френският й съпруг били диаметрално различни като характери, като светоусещане и въобще били от различни светоусещане и въобще били от различни световен, според източника.

Sportal.bg

Коментари

Новини Варна