IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Живот
09:44 | 15 януари 2016
Обновен: 11:25 | 7 май 2025

Малко хитринки за злояди малчугани

Храната се усвоява най-добре, когато детето я приема с апетит

По материала работи: manager
Малко хитринки за злояди малчугани

Първо никога не трябва да забравяме, че преследвайки детето с лъжица в ръка, превръщаме храненето от удоволствие в досада. Второ - детето няма да умре от глад и няма нищо лошо в това да приберем порцията, ако не е гладно и да го оставим да изчяка до следващото хранене.

И най-важното - да превърнем храненето в забавление. А това може да се случи бързо и лесно и със сигурност ще помогне, защото, както казваше баба, първо се храни окото, а после устата. Предлагаме ви няколко забавни начена да разнообразите детската порция, които майки са споделили в социалните мрежи, а ако искате да покажем и вашите умения, може да ги споделите с нас на имейл: media@chernomore.bg или на страницата ни във фейсбук.

 

Спящо мече от омлетче с оризова главичка...

 

 

Агънце от парен карфьол

 

Десерт с банани и ябълки

 

 

Коментари

Новини Варна