Тази неделя (28 юни), Летният театър във Варна ще бъде препълнен с щастливи хора, фенове на хубавата музика и невероятно талантливия Влади Ампов. Концертът в морската ни столица е третият от „Най-щастливото турне“ на Графа, което вече превзе сърцата на хиляди фенове в Русе и Стара Загора, следват Бургас на 30 юли (Летен театър) и Пловдив на 11 август (Античен театър). Турнето се реализира с подкрепата на ПроКредит Банк, която е и инициатор на зелената кауза на събитието.
Влади Ампов е известен с майсторството си да създава преживяване от висока класа, представено с много любов и отношение към феновете. Екипът зад гърба му е част от магията, която се случва на всеки един от концертите му. Формулата на „Най-щастливото турне” е желязна – базирана на програмата на големия концерт на Графа на НС „Васил Левски“ (30.09.2023) – една мечта, която ПроКредит Банк сбъдна, то пренася всички елементи от шоуто в градовете, в които гостува. Най-силната част от него несъмнено е големият артист, който изпълва сцената и пространството около нея с магия. Автор на едни от най-големите български хитове през последните три десетилетия, Влади Ампов ги изпълнява с изключително чувство и съвършенство. Музикантите, беквокалистите, танцьорите, озвучителните, осветителните и мултимедийните екипи допълват усещането за перфектно преживяване. Публиката е важна част от вечерта и радва с перфектното познаване на творчеството на Графа, като пее с пълно гърло любимите си песни. Тя става съмишленик и в мащабната природосъобразна мисия на турнето.

Музиката лекува и ни прави щастливи, а с нейната сила можем да се обединим за каузи, значими за цялото ни общество. Още на входа на театрите до зоната на ПроКредит Банк посетителите ще забележат контейнерите за разделно събиране на отпадъци. Ще имат възможност да се включат в кампанията на Банката, да получат подаръци и да участват в специалната за тях игра. Целта е всички заедно да оставим мястото на провеждане на концерта и природата чисти след неговия край. Убедени сме, че заедно с общи усилия можем да подобрим средата, в която живеем, и да допринесем за нашата чиста „вековна гора“.
Билетите за “Най-щастливото турне” са в продажба. Все още има налични в мрежата на Eventim, каса ФКЦ (Варна), каса „Часовника“ (Бургас) и касата пред Община Пловдив.

Камерите с изкуствен интелект започват да изпращат глоби на шофьорите в Гърция
На днешния празник не се тръгва на дълъг път
„Космически океан“ край черна дупка: Откриха най-големия воден резервоар във Вселената
Магнитни бури през ноември 2025 г.: Кои са най-опасните дати
2024 г. вероятно е била най-горещата в последните 125 хил. години
Пробив в създаването на диаманти с помощта на електрони
Иван Иванов стартира срещу №125 в света в Атина
ЦСКА 1948 ще държи Левски под пара в битката за титлата
Спортът по телевизията днес, 3 ноември
Мачовете по телевизията днес, 3 ноември
Нумерологична прогноза за 3 ноември
Дневен хороскоп за 3 ноември, понеделник
Седмичен хороскоп за 3 – 9 ноември
Седмична нумерологична прогноза за 3 – 9 ноември
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
От Евровизия до олимпийски игри - Русия връща съветската традиция за паралелен свят
Времето в понеделник: Предимно слънчево с приятни температури
България на световната карта на медицинските иновации
Необичайни светофари объркват шофьорите в големи градове
13 съвета, които ще ви помогнат да оцелеете във връзка от разстояние
Вълшебен ХЕЛОУИН за 3 зодии!